Фестиваль «Гармонія руху» у дошкільних навчальних закладах району

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.11.2012 № 1/9-794 «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху», з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму в дошкільних навчальних закладах району у період з 12.11.2012 по 16.11.2012 було проведено тиждень «Гармонія руху».

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/гармонія руху 1.JPG/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/гарм 3.JPG
/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/гарм 2.JPG/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/гарм 4.JPG

Робота щодо проведення тижня «Гармонія руху» була спрямована за трьома напрямками : з працівниками,дітьми та батьками. У районному фестивалі «Гармонія руху» взяли участь 2200 вихованців ДНЗ.

Педагогами прослухана консультація «Валеологічний порадник», оновлені папки - пересувки з організації здорового способу життя. На основі загальних планів дошкільних навчальних закладів вихователі розробили свої календарні плани навчально-виховної роботи з дітьми, у яких визначили необхідні умови і засоби, форми і методи щодо проведення заходів у рамках тижня «Гармонія руху». На початку тижня організовані виставки – огляди методичної літератури з фізкультурно – оздоровчого напрямку.

Особлива увага при плануванні і проведенні заходів приділялася раціональній організації рухової активності дошкільнят через ігри і заняття, установлюючи різні рівні фізичного і емоційного навантаження: «Подорож до лісу», «Маленькі мандрівники», «Вийся віночку гладенько»; творчі ігри: «Музична скринька», «Народні мотиви»; музично-рухові етюди: «Листочки танцюють», «Веселі музики», «Зайці та ведмідь», «Ми веселі українці». Наприкінці тижня було проведено у кожному ДНЗ фізкультурне свято разом з батьками «Веселі козацькі розваги», яке стало підсумком проведеної роботи.

Важливе значення мала робота з батьками, з якими були проведені консультації: «Проблеми валеологічного виховання дошкільнят», «Фізкуль-тура вдома».

Вся робота протягом тижня допомогла з’ясувати та поширити рівень знань дітей, працівників та батьків про збереження та зміцнення здоров’я.

В дошкільних навчальних закладах району створюються сприятливі умови для збереження та зміцнення здоров’я дітей, впроваджуються інноваційні методи оздоровлення: рефлексотерапія, фітотерапія, музикотерапія, звукотерапія, казкотерапія, пальчикова гімнастика, дихальна гімнастика, психогімнастика, дозована ходьба. Дошкільні навчальні заклади №№ 7, 29, 142, 414, 447 входять до обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю, ДНЗ № 255 – до районної мережі.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/ДНЗ стенд.jpg

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/фото днз.jpg/Files/images/фото днз2.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 359

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.