Відповідно до Положення про проведення змагань з бадмінтону серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова на 2013-2014 навчальний рік, затвердженого Харківським міським головою Г.А.Кернесом та з метою формування здорового способу життя, профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації бадмінтону серед учнів, виявлення перспективних та обдарованих дітей 12.05.2014 року на базі Школи вищої спортивної майстерності були проведені районні змагання з бадмінтону серед учнів 7-10 класів. У змаганнях взяли участь 46 учнів 10 загальноосвітніх навчальних закладів. Не брала участь команда загальноосвітньої школи № 136.

Призові місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда учнів Харківської спеціалізованої школи № 87;

ІІ місце – команда загальноосвітньої школи № 57;

ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи № 67.

Команда учнів Харківської спеціалізованої школи № 87 взяли активну участь у фінальних змаганнях з бадмінтону, які відбулись 17.05.2014 року на базі Школи вищої спортивної майстерності та посіла 7 місце серед команд закладів освіти міста Харкова.

/Files/images/2014_year/serpen/BEQZJn8lXi8.jpg /Files/images/2014_year/serpen/IMG_4781.JPG /Files/images/2014_year/serpen/IMG_4773.JPG

/Files/images/2014_year/serpen/IMG_4781.JPG/Files/images/2014_year/serpen/IMG_4791.JPG/Files/images/2014_year/serpen/kj_Vbp9tlQc.jpg

/Files/images/2014_year/serpen/VIU4ZBF6GEg.jpg

У період з 04.02.2013 по 07.02.2013 на базі ЗНЗ № 13, 57, 152 були проведені районні змагання з баскетболу серед команд хлопців та дівчат 9-11 класів. У змаганнях взяли участь 18 команд з 10 загальноосвітніх навчальних закладів району (216 учнів). Суддівство здійснювали вчителі фізичної культури ХЗОШ № 136 – Луговська О.Г., Харківської гімназії № 13 – Андрющенко С.В., ХЗОШ № 57 – Папулов І.Г., Харківської гімназії № 152 – Левченкова Л.В.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

Хлопці:

1 місце – Харківська гімназія № 152;

2 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

3 місце – Харківська гімназія № 13, ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 126;

4 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 136;

5 місце – ХСШ І-ІІІ № 18;

6 місце – Харківська гімназія № 86;

7 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 87;

8 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 108;

9 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 67.

Дівчата:

1 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

2 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 126;

3 місце – Харківська гімназія № 152;

4 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 18

5 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 87;

6 місце – Харківська гімназія № 86;

7 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 108;

8 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 67.

Вітаємо переможців районних змагань!

Вітаємо учасника міського огляду – конкурсу на кращу організацію фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи серед районів міста!

У період з 19.12.2012 по 21.12.2012 відбувся міський огляд-конкурс на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед районів міста за 2012 рік.

/Files/images/novini/Фомченкова.jpg

У міському огляді – конкурсі брала участь вчитель фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Фомченкова Наталія Олексіївна в номінації «Кращий вчитель фізичного виховання загальноосвітнього навчального закладу».

Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із фізичної культури!

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Фото0124.jpg
/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Фото0126.jpg
/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Фото0135.jpg

22 грудня 2012 року на базі Харківської гімназії № 13 було проведено ІІ районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, в якому взяли участь 22 учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Олімпіада з фізичної культури складалася з практичного (туризм, легка атлетика, гімнастика, баскетбол, волейбол, футбол, гандбол) та теоретичного турів (відповіді на запитання).

Призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Березовський Олексій Олегович – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

ІІ місце – Батрак Ігор Олександрович – ХСШ І-ІІІ ступенів № 108;

ІІІ місце – Кравчук Євген Олексійович – Харківська гімназія № 152.

І місце – Нефьодова Аліна Андріївна – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

ІІ місце – Анюхіна Катерина Олександрівна – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 126;

ІІІ місце – Уланова Анна Павлівна – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 67

Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади із фізичної культури та бажаємо успіхів у наступному етапі!

Вітаємо переможців волейбольного турніру!

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/волейб.JPG

14 грудня 2012 року на базі ДФСК «Локомотив» відбулось нагородження переможців волейбольного турніру на кубок голови адміністрації Ленінського району за участю почесних гостей: Ісаєвої Ганни Олександрівни – заступника голови адміністрації Ленінського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради; Євтушенко Валентини Олексіївни – начальника управління освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради; Макарової Марини Вікторівни – начальника комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Ленінського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Перемогу здобули команди загальноосвітніх навчальних закладів району

№ 87, 136, 69. Команди були нагороджені кубками та дипломами.

Вітаючи переможців, заступник голови адміністрації Ленінського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради Ісаєва Ганна Олександрівна побажала майбутнім спортсменам досягнення високих спортивних результатів, проявити всю свою спритність, швидкість і кмітливість і здобути перемогу в міських змаганнях з волейболу.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/нагр волейбол.JPG

Турнір з волейболу на кубок голови адміністрації Ленінського району

/Files/images/novini/волейбол.JPG

/Files/images/novini/волейб 2.JPG

На виконання міської комплексної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту м. Харкова на 2012-2016 роки, з метою збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь та навичок здорового способу життя, популяризації волейболу як виду спорту, 12 грудня 2012 року на базі ДФСК «Локомотив» відбулось урочисте відкриття волейбольного турніру на кубок голови адміністрації Ленінського району за участю почесних гостей: Ісаєвої Ганни Олександрівни – заступника голови адміністрації Ленінського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради; Євтушенко Валентини Олексіївни – начальника управління освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради; Макарової Марини Вікторівни – начальника комітету у справах сім’ї, молоді та спорту Ленінського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Щербини Євгена Васильовича – начальника дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Південної залізниці, президента волейбольного клубу «Локомотив»; Гуртяка Валерія Миколайовича – заступника начальника дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Південної залізниці; Янущик Анатолія Валерійовича – майстра спорту з волейболу та пляжному волейболу, багаторазового чемпіона України з пляжного волейболу, старшого тренера молодіжної збірної України з волейболу.

В урочистому відкритті волейбольного турніру взяли участь 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

Заступник голови адміністрації Ленінського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради Ісаєва Ганна Олександрівна побажала майбутнім спортсменам досягнення високих спортивних результатів, проявити всю свою спритність, швидкість і кмітливість і здобути перемогу в районному турнірі з волейболу.

Районна комбінована естафета «Веселі старти»

/Files/images/novini/3.jpg

05 грудня 2012 року на базі Харківської гімназії № 13 була проведена районна комбінована естафета «Веселі старти». У змаганнях взяли участь 11 команд з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району (220 учнів 2-3-х класів). Суддівство здійснювали вчителі фізичної культури ХЗОШ № 136 – Луговська О.Г., Харківської гімназії № 13 – Андрющенко С.В., ХСШ № 18 – Костенко О.М., ХЗОШ № 57 – Папулов І.Г.

/Files/images/novini/вес старты 1.jpg

/Files/images/novini/веселы старт 2.jpg

Змагання проводилися з 5-ти видів естафет:

1. Естафета з поворотами.

2. Естафета «Пінгвіни».

3. Естафета «Висадка картоплі».

4. Баскетбольна естафета.

5. Комбінована естафета.

У загальнокомандному заліку змагань місця розподілились таким чином:

1 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 67;

2 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 87;

3 місце – Харківська гімназія № 13;

4 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

5 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 136;

6 місце – Харківська гімназія № 86;

7 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 18;

8 місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 126;

9 місце – ХЗОШ І ступеня № 171;

10 місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 108;

11 місце – Харківська гімназія № 152.

Вітаємо переможців районних змагань!

Районні змагання «Легкоатлетична естафета»

10 жовтня 2012 року на базі Ленінського парку (поблизу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126) було проведено районні змагання «Легкоатлетична естафета». У змаганнях взяли участь 11 команд (110 учнів) загальноосвітніх навчальних закладів району.

5 кращих команд району (ЗНЗ №152, 87, 57, 108, 126) будуть брати участь у міських змаганнях. Вітаємо переможців змагань!

Районні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства

З метою збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь та навичок здорового способу життя, виявлення найсильніших спортсменів, 3 жовтня 2012 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 відбулись районні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства, в яких взяли участь 11 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Змагання 03.10.2012 001.jpg

До програми змагань увійшли наступні види: стрибок у довжину з розбігу (юнаки, дівчата); метання м’яча (юнаки, дівчата); біг 60 м. (юнаки, дівчата); біг 500м. (дівчата); біг 800м. (юнаки).

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Змагання 03.10.2012 002.jpg

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Змагання 03.10.2012 017.jpg

Призові місця розподілились таким чином:

І місце – ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 57;

ІІ місце – ХСШ І-ІІІ ступенів № 87;

ІІІ місце – Харківська гімназія № 152.

Вітаємо переможців змагань!

«Моя спортивна родина»

27 вересня 2012 року в легкоатлетичному манежі стадіону ХТЗ відбулись міські комплексні змагання серед спортивних сімей «Моя спортивна родина», присвячені року фізичної культури та спорту України, ХХХ-м літнім Олімпійським іграм та проведенню Євро – 2012 з футболу в Україні. У змаганнях від Ленінського району взяла участь сім’я Умущенків (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87), яка посіла 4 місце.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/спорт родина.JPG

Вітаємо учасників змагань!

День туризму у Ленінському районі

З метою підвищення рівня туристської роботи серед учнів шкіл району, створення єдиної системи масових заходів з туризму, популяризації і подальшого розвитку дитячого туризму як засобу фізичного та патріотичного виховання молоді 22 вересня 2012 року на базі Станції юних техніків № 4 (Лугопарк) було проведено туристський зліт, присвячений Дню туризму, серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У заході взяли участь 11 команд з 11 загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району (88 учнів та 22 керівники). Суддівство здійснювали методисти та керівники гуртків ЦДЮТ № 5 та СЮТ № 4. 09.09.2012 була проведена установча нарада з керівниками команд щодо правил суддівства і проведення туристських змагань.

Туристські змагання проходили з наступних видів:

- подолання пішохідної смуги перешкод, в яку були включені такі етапи, як рух по купинах, рух по жердинах, переправа по колоді, переправа по мотузці з перилами, мишоловка, маятник;

- навички спортивного орієнтування (проходження командою дистанції «лабіринт» за картою);

- навички туризму (в’язання туристських вузлів, встановлення намету);

- туристсько – краєзнавча вікторина (історичне краєзнавство, екологія, геологія, географічне краєзнавство, топографія);

-туристська пісня.

У змаганнях на пішохідній смузі перешкод призові місця розподілились таким чином:

І місце - ХЗОШ № 57;

ІІ місце - ХСШ № 18;

ІІІ місце – Харківська гімназія № 86.

У змаганнях з навичок спортивного орієнтування (проходження командою дистанції «лабіринт» за картою) переможцями стали:

І місце - ХСШ № 18;

ІІ місце – Харківська гімназія № 152;

ІІІ місце - ХЗОШ № 126.

У змаганнях з навичок туризму (в’язання туристських вузлів, встановлення намету)

У в’язанні туристських вузлів переможцями стали:

І місце – Харківська гімназія № 86;

ІІ місце – ХЗОШ № 57;

ІІІ місце – ХЗОШ № 136.

У встановленні намету переможцями стали:

І- ІІ місця – ХЗОШ № 126;

І -ІІ місця – ХЗОШ № 136;

ІІІ місце - Харківська гімназія № 86.

У змаганнях «Туристсько – краєзнавча вікторина» (історичне краєзнавство, екологія, геологія, географічне краєзнавство, топографія) переможцями стали:

І місце – Харківська гімназія № 86;

ІІ місце – ХЗОШ № 136;

ІІІ місце – ХЗОШ № 126.

У конкурсі туристської пісні переможцями стали:

І місце – Харківська гімназія № 86;

ІІ місце – ХСШ № 108;

ІІІ місце – ХЗОШ № 136.

У загальному заліку призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Харківська гімназія № 86;

ІІ місце - ХЗОШ № 136;

ІІІ місце - ХЗОШ № 57.

Вітаємо переможців змагань!

/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (7).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (6).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (5).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (4).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (3).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (2).jpg/Files/images/Турист-слет 22.09.12 (1).jpg

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури і спорту

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України наказом від 27.06.2012 № 571 започатковано щорічне проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту. Результати олімпіади враховуватимуться при вступі на напрями (спеціальності) галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»

/Files/images/novini/Інформація на сайт 2.jpg

Вітаємо учасників ХХVІІ міжнародного легкоатлетичного марафону «Визволення»!

/Files/images/novini/DSCN3235.jpg

19 серпня 2012 року 250 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у ХХVІІ міжнародному легкоатлетичному марафоні «Визволення», присвяченого Дню міста, 21-й річниці Незалежності України та 69-й річниці визволення міста Харкова. Всі учасники марафону отримали сертифікати. Вітаємо учасників марафону!

/Files/images/novini/DSCN3244.jpg

/Files/images/novini/DSCN3237.jpg

Створення моделі «Школа сприяння здоров’ю»


Одним із напрямів інноваційної роботи у закладах освіти є створення моделі «Школа сприяння здоров’ю». У Ленінському районі створена та постійно розширюється мережа Шкіл сприяння здоров’ю. Першою була ЗОШ №57 (директор Скрипніченко Л.М.), яка ввійшла до національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Школа сприян здор2.jpgЗ кожним роком постійно розширюється мережа Шкіл сприяння здоров’ю. Згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс – захист сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.07.2011 № 828, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04.08.2011 за № 950/19688, наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.11.2011 № 1269 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю (далі – Конкурс), наказу головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» в Харківській області у 2012 році» від 09.12.2011 № 625, наказу управління освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради «Про організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – «Школа сприяння здоров’ю» від 10.01.2012 № 10, з метою реалізації державної політики щодо зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді, подальшого розвитку мережі Шкіл сприяння здоров’ю з 23.01.2012 по 15.02.2012 був проведений І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – «Школа сприяння здоров’ю».

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/Школа сприян здор.jpg

Конкурс проходив у ІІ тури: І (заочне оцінювання) – конкурс поданих.матеріалів згідно переліку документів, ІІ – захист досвіду роботи за темою: «Створення сучасної моделі навчального закладу – «Школа сприяння здоров’ю» у формі презентації. У конкурсі брали участь гімназії №№ 13, 86, 152, ХСШ №№ 18, 87, 108, ХЗОШ №№ 57, 67, 69, 126, 136, 171, спеціальна вечірня ЗОШ для глухих та слабочуючих № 23, ЦДЮТ № 5, СЮТ № 4, ДНЗ №№ 7, 9, 29, 303, 414.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/IMG_5065.jpg

Журі визначило змістовність матеріалів та систему роботи ЗНЗ №№ 57, 67, 86, 87, 108, 152, ЦДЮТ № 5 та ДНЗ № 414. За результатами І (районного) етапу конкурсу до районної мережі шкіл сприяння здоров’ю були зараховані ХСШ № 87, 108, ЦДЮТ № 5. За результатами ІІ (обласного) етапу конкурсу до обласної мережі зараховані ХСШ № 87, 108, ЦДЮТ № 5. Грамотами Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації нагороджені педагогічні колективи за багаторічну активну діяльність гімназії № 152, ХЗОШ № 57. Харківська гімназія № 152 отримала статус інформаційно – методичного центру. Зараз до районної мережі входять такі заклади освіти: ЗОШ №№ 57, 67, 69, 87, 108, 126, гімназії № №86, 152, ЦДЮТ №5, ДНЗ№ № 7, 29, 142, 255, 414, 447.

Спортивно-масова робота у 2011 – 2012 навчальному році у закладах освіти Ленінського району

Спортивно – масова робота у закладах освіти Ленінського району здійснюється на підставі Закону України „Про фізичну культуру і спорт”.

Всі заклади освіти Ленінського району укомплектовані відповідними педагогічними кадрами. У 12 школах працює 29 вчителів фізичної культури, які мають відповідну фахову освіту, пройшли поглиблену курсову перепідготовку та атестацію згідно Типового положення.

Згідно плану управління освіти проводяться секційні засідання, семінари, наради з вчителями фізичної культури. Так 30 серпня 2011 та 10 січня 2012 року були проведені секційні засідання, на яких розглядались питання щодо формування навичок здорового способу життя, використання інноваційних технологій та їх елементів на уроках фізичної культури, попередження дитячого травматизму на уроках та в позаурочний час, а також був проведений аналіз роботи РМО вчителів фізкультури за звітний період та визначені завдання.

20.12.2011 року був проведений семінар для вчителів фізичної культури на базі ХЗОШ № 136, за темою «Наступність у збереженні і зміцненні здоров’я молодших школярів засобами фізичного виховання».

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/28.02.12 001.jpg

28.02.2012 року був проведений семінар для вчителів фізичної культури на базі ХЗОШ №57, за темою „Упровадження елементів інноваційних технологій на уроках фізичної культури».

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/28.02.12 004.jpg

З метою формування здорового способу життя серед школярів у всіх закладах освіти з 1 -11 класи введено третій урок фізкультури - урок футболу, де займаються фізкультурою 5443 учні, що становить 77 % .

У всіх закладах освіти у початкових класах запроваджені подовжені рухові перерви, до початку занять проводиться ранкова гімнастика, на уроках - фізхвилинки.

Згідно програми учні початкових класів навчаються плаванню у басейні „Локомотив”.

Протягом року у закладах освіти проводяться спортивні змагання за різними напрямками. Стало вже традицією у всіх школах проводити „Дні здоров’я”, „Дні фізкультурника”, „Дні бігуна”, „Тато, мама, я - спортивна сім’я” та інші спортивні заходи.

08, 09 та 10 лютого 2012 року на базі гімназії № 13 був проведений районний етап малих Олімпійських ігор серед учнів 3-8 класів - переможців шкільного етапу малих Олімпійських ігор, за участю 33 команд та 528 учнів.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/IMG_3528.jpg

Переможцями ІІ районного етапу малих Олімпійських ігор серед учнів 3-4 класів стали: І місце – ХЗОШ № 67, ІІ місце – гімназія № 13, ІІІ місце – ХЗОШ № 57; серед учнів 5-6 класів: І місце – гімназія № 13, ІІ місце – ХСШ № 87, ІІІ місце – ХЗОШ № 67; серед учнів 7-8 класів: І місце – ХСШ № 87, ІІ місце – ХСШ № 18, ІІІ місце – ХЗОШ № 69.

Учні 7-8 класів брали участь у змаганнях з плавання, які були проведені 11 лютого 2012 року у басейні «Локомотив». Призові місця розподілились таким чином: І місце – ХЗОШ № 126, ІІ місце – гімназія № 13, ІІІ місце – гімназія № 152. Нажаль, у ІІІ міському етапі команди Ленінського району на посіли призових місць.

У 2011 - 2012 н.р. були проведені такі змагання як легкоатлетичний крос

(І місце – ХСШ №87, ІІ місце - ЗОШ №126, ІІІ місце – гімназія №152), легкоатлетична естафета (І місце –ЗОШ №126, ІІ місце - ХСШ №18, ІІІ місце –гімназія№ 152), змагання з волейболу (І місце – ХСШ № 18, ІІ місце –ХЗОШ № 136, ІІІ місце – ХЗОШ № 69), «Веселі старти» (І місце – ХЗОШ № 67, ІІ місце –гімназія № 13, ІІІ місце – ХЗОШ № 136),змагання з міні – футболу (хлопці І місце – гімназія № 13, ІІ місце –ХСШ № 87, ІІІ місце –ХЗОШ № 136, дівчата І місце –гімназія № 13, ІІ місце –ХСШ № 108, ІІІ місце –гімназія № 86) „Шкіряний м’яч”, де переможцями стали команди ЗНЗ № 13, 18, 57,69, 86, 136; змагання з баскетболу (І місце – ХЗОШ №57, ІІ місце – гімназія № 13, ІІІ місце – гімназія № 152).

Треба відзначити, що у міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» команди гімназії № 13 та ХЗОШ № 136 посіли почесне ІІ місце.

З 17.05 по 24.05. 2012 року було організовано турнір з футболу на Кубок голови Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. У змаганнях взяли участь 165 учнів з 11 закладів освіти району; для учнів, віднесених за станом здоров’я до підготовчої та спеціальної медичних груп було проведено спортивну вікторину. Призові місця розподілились таким чином: (хлопці 1999 р.н І місце – гімназія № 13, ІІ місце – ХСШ № 87, ІІІ місце – ХЗОШ № 67; 2000 р.н. І місце – гімназія № 86, ІІ місце – ХСШ № 18, ІІІ місце – ХЗОШ № 126; 2001 р.н. І місце – гімназія № 152, ІІ місце – гімназія № 86, ІІІ місце – ХЗОШ № 67); спортивна вікторина (І місце – ХСШ № 18, ІІ місце – ХСШ № 87, ІІІ місце – ХЗОШ № 57,67).

У закладах освіти створені галереї чемпіонів, де висвітлюється інформація про кращих спортсменів та здобуті перемоги.

Щоб покращити здоров’я, залучити дітей до занять спортом у закладах освіти організовуються та працюють спортивні секції : футболу (ЗНЗ №№ 13,67,69, 86, 87, 108, 136, 152), гандболу (ЗОШ № 69), баскетболу, (ЗНЗ № №18, 57, 69, 87, 152), волейболу (ЗНЗ№№ 13, 18, 69, 86, 152), загальної фізичної підготовки (ЗНЗ №№ 69, 86, 152), легкої атлетики (ЗНЗ№126), рухливі ігри (ЗОШ № 57), таекван-до (ЗНЗ № 13, 67), туризму (ЗНЗ№ № 86).

Майже всі діти пільгового контингенту залучені до занять фізичною культурою.

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/IMG_7730.jpg/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/IMG_7740.jpg

/Files/images/formuvannya_zdorov_spos_jittya/IMG_3316.JPG

На території району функціонує ДЮСШ №8, в якій працює 99 груп та навчається 1263 учня. В ДЮСШ № 8 працюють 6 відділень: боксу, плавання, тхеквондо, футболу, волейболу, відділення гирьового спорту.

Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із фізичної культури!

22 грудня 2012 року на базі Харківської гімназії № 13 було проведено ІІ районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури, в якому взяли участь 22 учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Олімпіада з фізичної культури складалася з практичного (туризм, легка атлетика, гімнастика, баскетбол, волейбол, футбол, гандбол) та теоретичного турів (відповіді на запитання).

У міському огляді – конкурсі брала участь вчитель фізичної культури Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Фомченкова Наталія Олексіївна в номінації «Кращий вчитель фізичного виховання загальноосвітнього навчального закладу».

27 вересня 2012 року в легкоатлетичному манежі стадіону ХТЗ відбулись міські комплексні змагання серед спортивних сімей «Моя спортивна родина», присвячені року фізичної культури та спорту України, ХХХ-м літнім Олімпійським іграм та проведенню Євро – 2012 з футболу в Україні. У змаганнях від Ленінського району взяла участь сім’я Умущенків (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87), яка посіла 4 місце.

27 вересня 2012 року в легкоатлетичному манежі стадіону ХТЗ відбулись міські комплексні змагання серед спортивних сімей «Моя спортивна родина», присвячені року фізичної культури та спорту України, ХХХ-м літнім Олімпійським іграм та проведенню Євро – 2012 з футболу в Україні. У змаганнях від Ленінського району взяла участь сім’я Умущенків (Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87), яка посіла 4 місце.

«Моя спортивна родина»

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.