• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Спільне засідання Круглого столу за темою «Профілактика складних життєвих обставин в сім’ях з дітьми Холодногірського району: соціально-психологічний аспект».

Спільне засідання Круглого столу за темою «Профілактика складних життєвих обставин в сім’ях з дітьми Холодногірського району: соціально-психологічний аспект».

2019-03-12

12 березня 2019 року відбулось засідання Круглого столу за темою «Профілактика складних життєвих обставин в сім’ях з дітьми Холодногірського району: соціально-психологічний аспект». Учасниками стали працівники психологічної служби закладів загальної середньої та дошкільної освіти, представники Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Холодногірського району (далі – ЦСССДМ). Були розглянуті та обговорені питання основ організації діяльності ЦСССДМ, реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, питання взаємодії закладів освіти району та ЦСССДМ щодо організації соціальної роботи з членами сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Під час огляду нормативно-правового аспекту діяльності працівників психологічної служби системи освіти разом із спеціалістами ЦСССДМ були зазначені напрямки, форми та засоби роботи практичних психологів та соціальних педагогів щодо взаємодії у випадках виникнення складних життєвих обставин. У диспуті учасників Круглого столу визначились аспекти необхідної взаємодії. З метою організації власної професійної діяльності усі спеціалісти отримали інформаційні та просвітницькі матеріали.

/Files/images/1/IMG_20190312_143523.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.