• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Методичний день за темою: «Реалізація сучасних педагогічних технологій на засадах компетентісного підходу в контексті положень Нової української школи» для педагогічних працівників Холодногірського району.

Методичний день за темою: «Реалізація сучасних педагогічних технологій на засадах компетентісного підходу в контексті положень Нової української школи» для педагогічних працівників Холодногірського району.

2019-12-18

18 грудня 2019 року на базі Харківської гімназії № 86 Харківської міської ради Харківської області був проведений методичний день за темою: «Реалізація сучасних педагогічних технологій на засадах компетентісного підходу в контексті положень Нової української школи» для педагогічних працівників Холодногірського району. У рамках методичного дня були проведені майстер-клас для вчителів історії «Використання методу «Світове кафе» на уроках історії з метою підвищення якості підготовки до ЗНО», методичний практикум для вчителів 3-х класів «Використання кейс-методу на уроках у початковій школі», методичний тренінг для вчителів фізичної культури « Квестові технології на уроках фізичної культури як засіб розвитку ключових компетентностей учнів». Під час методичного дня вчителі поділились досвідом щодо застосування сучасних педагогічних технологій в освітньому процесі та отримали корисну інформацію для подальшої роботи.

/Files/images/11/IMG-10c735d679b13946ff4ec06c8cc77450-V.jpg/Files/images/11/IMG-d4febe9eb35c04a02255a86fb9f665f2-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.