Організація роботи мовних таборів

Протягом трьох тижнів з 27 травня по 13 червня 2019 року у Холодногірському районі було організовано роботу 12 таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти та 5 мовних таборів, робота яких була спрямована на поглиблення учнями знань іноземних мов, можливість спілкування з носіями мов та поєднання цього з повноцінним та насиченим відпочинком. Цього літа у мовних таборах відпочивали та вивчали іноземні мови 225 учнів.

Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, а процес пізнання – з відпочинком.Виховний процес у таборі організовувався за тематичними напрямками: лінгвістика у поєднанні з краєзнавством.

Діти мали можливість розширення словникового запасу іноземної лексики, зняття мовного бар’єру під час спілкування на основі краєзнавчого матеріалу, брати участь в ігрових мовознавчих заходах, конкурсахмалюнків.

Окрім того вихователі та волонтери проводили тренінгові розминки, ігри, командні змагання. У своїй роботі педагоги використовували різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали, елементи арт-терапії (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи).

ФОТОЗВІТ

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.