Підсумкові засідання батьківських комітетів Холодногірського району

Відбулися випускні вечори в школах Холодногірського району, закрилася остання сторінка цього навчального року і розпочалася робота щодо підготовки наших закладів освіти до роботи в новому 2019/2020 навчальному році. Батьки, які є активними учасниками освцітнього процесу, теж не можуть стояти осторонь. Саме тому з 25 червня по 10 липня 2019 року батьківський комітет Холодногірського району провів зустрічі, які стали вже традиційними, з батьківським активом шкіл та дитячих садків Холодногірського району.

У дружньому колі було підведено підсумки за минулий навчальний рік, обговорено великий спектр питань - від зарахування дитини до закладу до проблем організації сучасного освітнього процесу та поліпшення матеріально-технічної бази шкіл та дитячих садків району. Під час зустрічей батьками відзначалося, що спільними зусиллями громадськості та освітян покращено матеріальну базу наших закладів освіти, створено умови для комфортного та безпечного перебування дітей. Пріоритетними напрямками у роботі щодо зміцнення матеріальної бази шкіл та садочків є впровадження сучасних енергозберігаючих технологій. Так, за останні два роки у всіх відвіданих закладах на 100% проведена заміна старих вікон, заміна приладу обліку тепла в садочках № 78 та 325, виконано ремонт туалетних кімнат в школі № 57, коридору І поверху в школі № 136, обідньої зали в школі № 108 та харчоблоку школи № 126, пральні в дитячому садочку № 422, системи опалення в дитячому садочку № 423 та системи водопостачання в школі № 108, виконано заміну огорожі дитячого садка № 105 та вже розпочаті роботи по капітальному ремонту покрівлі та фасаду у школі № 108. покрівлі у школі № 126, планується ремонт туалетних кімнат в садочку № 422 та школі № 57. У дитячому садочку № 423 буде встановлено новий ігровий павільон.
До речі, слід відмітити, що у відвіданих школах №№ 57, 108, 136, а також в садочку № 78 встановлені системи відеоспостереження.

Питання збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей засобами фізичної культури та спорту під час уроків та в позаурочний час є на сьогодні є одним з найважливіших питань, яке турбує батьківську громадськість. Для розвитку спорту, зміцненню здоров'я дітей у Холодногірському районі тільки за останні 3 роки капітально відремонтовано спортивні майданчики у школах №№ 57, 136, ДЮСШ № 8.
Вже ведуться роботи по капітальному ремонту спортивних майданчиків у школах №№ 108 та 126. Враховуючи велику кількість звернень батьків дошкільнят щодо оновлення меблів та придбання м’якого інвентарю за останні 2 місяці придбано 25 ліжок, 50 шафок та 8 лав для ЗДО № 77, 60 шафок та 8 лав для ЗДО № 325; 50 ліжок для ЗДО № 423. Не залишається без уваги міської влади і забезпечення додатковими місцями малюків у дитячих садочках. Цього року у дошкільному закладі №357 відкриється нова група, яку зможуть відвідувати 25 малят. Також, в дитячому садочку № 447 буде облаштований сучасний спортивний майданчик з сучасним покриттям та спортивним обладнанням
Вже 2 роки поспіль за ініціативою батьківських комітетів в Холодногірському районі, єдиному з усіх районів міста, реалізуються міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
У минулому році це були дитячі садочки №№ 62 і 142, школи № 69 та спеціальна вечірня школа № 23У 2019 році в рамках поданого проекту в школі № 108 облаштовується лінгафонний кабінет для проведення уроків з іноземної мови.
Реалізація даних проектів - це позитивний досвід об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування, Харківського обласного та Харківського міського рад для реалізації ініціатив жителів міста Харкова.

Такі зустрічі надають можливість не тільки визначити найгостріші питання та шляхи їх розв’язання, а й формують активну команду батьківського активу району, сприяють роботі щодо створення сучасних та безпечних умов перебування наших дітей у закладах освіти.

ФОТОЗВІТ

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.