15 вересня в приміщенні PREMIER PALACE HOTEL KHARKIV Другий Харківський сімейний Форум.

Батьківська громадськість Холодногірського району брала активну участь у всіх тренінгах, консультаціях та майстер класах!

Фото зони, зони активності, соляна кімната, дитяча косметика, майстер-класи від Майстерні «АММА»: слайм, свічки з вощини, розпис пряників, орігамі - все це було на сьогоднішньому масштабному заході!

Так само були представлені підприємства, установи, організації, які працюють з сім'ями і дітьми. Виступали дуже цікаві спікери: Пеньков Андрій Юрійович - «Розвиток головного мозку дитини. Як це впливає на всю його життя? " Борисова Наталія Петрівна - «Як не допустити розлучення? Поради сімейного психолога. "Панельна дискусія «Безпечна доросле життя починається з вивчення безпеки в дитинстві» Модератор: Казьміна Світлана Володимирівна. Баланова Валентина Вікторівна - «Гіпер опіку чи необмежена самостійність (як готувати дитину до реалій життя)»

Панельна дискусія «Велика родина в большом городе: виклики і можливості» Модератор: Ібрагім Юлія Сергіївна. Протягом всього заходу розігрувалося багато призів. Кожен з присутніх мав можливість знайти щось корисне для своєї сім'ї, обмінятися досвідом, знайти однодумців, брати участь в дискусіях, отримати подарунки і головне насолодитися атмосферою. Сім'я нескінченно важлива для кожного з нас і ми завжди можемо зробити її ще краще. Головне не зупинятися на досягнутому, а маючи правильні орієнтири, йти вперед.

ФОТОЗВІТ

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.